Aktuālā mērniecības programmatūras X-PAD Survey versija - 3.5.300

Ir pieejama jauna mērniecības programmatūras X-PAD Survey versija - 3.5.300 - ar tās atbilstošo latviešu valodas paketi. Papildus informāciju par jauno relīzi var aplūkot pievienotajā failā “X-PAD Survey jaunumi”
 
X-PAD Survey programmas uzstādīšanas pamācība ir pieejama failā “X-PAD Survey uzstādīšana”.
 

Zenith15 GNSS

GeoMax Zenith15 kompakts, pilnībā integrēts GNSS uztvērējs, kas uztver GPS un GLONASS sistēmu pavadoņus. Pieejams ar GSM vai GSM-UHF modēmiem, Zenith15 ir Jūsu ekonomiskā izvēle.

Zoom90 sērija

Robota tahimetrs GeoMax Zoom90 - iespaidīgi samazināts laiks jebkura mērnieka uzdevuma paveikšanai un maksimāli palielināta darba veiktspēja un precizitāte.
 
Zoom90 ir viena cilvēka sistēma ar līdz pat 20% vairāk automatizācijas veiktspēju, palielinātām bezatstarotāja mērījumu iespējām, STReAM360, accXess tehnoloģiju un atvērto Windows CE savienojumu.
 

Zone sērijas lāzernivelieri

Jaunā un jaudīgā GeoMax Zone lāzernivelieru sērija piedāvā nepieciešamos celtniecības instrumentus visiem darbiem un pielietojumiem. Neatkarīgi no tā vai esat iesācējs šajā nozarē, kurš nodarbojas ar pamatu izveidošanu, vai jau pieredzējis speciālists, kurš darbojas ar sarežģītiem celtniecības darbiem, GeoMax Zone sērijas lāzera nevelieri ir gatavi darbam visur, kur vien Jūs atrastos. 
 

Zoom3D

Ļoti vienkārši konfigurējams, aprīkots ar automātisku līmeņošanas funkciju Zoom3D ir plug-and-play risinājums, kas paātrina Jūsu uzdevumu izpildīšanu. Lietotājam draudzīga programmatūra nodrošina plašu iekšdarbu pielietojumu - mērīšanu, punktu izspraušanu vai vertikalitātes noteikšanu. Līmeņošana tagad iespējama vēl vienkāršāk un ātrāk, un rezultāti eksportējami populārākajos failu formātos.